Bonnie

Datum ztráty 02.02.2015
Místo ztráty Práče, 68
Telefon 724704868
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bonnie
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Leonberger
Věk 7 let
Barva Lví žluť, světlebéžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
HLEDÁ SE FENKA LEONBERGERA, SLYŠÍ NA JMÉNO BONNIE! PRÁČE, ZNOJEMSKO! Srst Lví žluť, světlebéžová, věk 7 let. V pondělí 02.02.2015, kolem poledne, se v obci Práče ztratily dvě fenky Leonbergera. Utekli ze zahrady. Jednu se nám podařilo najít, druhou stále pohřešujeme. Jmenuje se Bonnie, je jí 7 let a v uchu má vytetované číslo 4041. Barvu má světlou, béžovou, vyššího vzrůstu, povaha společenská, klidná a mazlivá. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Je dobře otužilá, zima jí nevadí... Váží cca 20 Kg - vypadá mohutně, ale není, má jen hodně hustou srst. Žádný obojek na sobě nemá. Čipovaná není. Chronická útěkářka to vůbec není. Prosím každého, kdo by ji viděl nebo ji měl doma, aby se ozval na tel. číslo 724 704 868. Moc děkuji Jana Bulíčková, Práče. (Je to fenka v popředí) Poslední známá informace je, že byla Bonnie možná viděna v Moravském Krumlově (včera kolem páté hodiny odpoledne).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonnie

Přihlášení: