Bonna

Datum ztráty 16.10.2016
Místo ztráty Hodonín, U Moravy
Telefon 728882194
Jméno Bonna
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Jezevčík
Věk 12 let
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Boninka se ztratila ze zahrádkářské kolonie u Moravy dne 16.10. 2016 okolo 16 hodiny, je černé barvy,má bílou náprsenku a prošedivělý čumáček. Je hodná a přátelská. Na pokyny ani jméno neslyší protože je hluchá a komunikujeme s ni posunkově, fenečka má špatné tráveni takže potřebuje speciální granule. Nemá obojek, čip ani tetování. Nikdy před tím neutekla a když si odběhla vždycky se vrátila. Proto prosím veřejnost o pozornost a pokud ji někdo má doma prosím o vrácení aby pejsek dostal péči kterou potřebuje.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonna

Přihlášení: