Boník

Datum ztráty 19.06.2015
Místo ztráty Cotkytle, 18
Telefon 731917449
Jméno Boník
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva žluto-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Boník je 2 letý kocourek, bílo žlutá srst, nekastrovaný, žlutý flíček na tlamičce. Ztratil se 19.06.2015 v obci Cotkytle (okres Ústí nad Orlicí). Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je přátelský, společenský. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno neslyší! Váží cca 4-5 Kg. Nevrátil se z pravidelné procházky. Nikdy se takto dlouho neztratil. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý je. Telefon 731917449

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boník

Přihlášení: