Bonie

Datum ztráty 04.03.2015
Místo ztráty Rudník, Rudník
Telefon 732528202
Odměna ANO
Jméno Bonie
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Beagle
Věk 11 let
Barva černo hnědo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bonie je 11 let stará fenečka, plemeno Beagle. Je barva tricolor, ale bílou barvu má jen u bříška, jinak záda má celá černá. Váží 14 kg. Je tetovaná, ale tetování je již nečitelné. Čipovaná, ani kastrovaná není. Na sobě měla oranžový obojek, na něm tlapičky a po stranách je obojek reflexní. Na obojku je vyšito její jméno a tel. číslo. Za krkem má bílou hvězdičku. Ztratila se 4.3.15 v 16:30 při procházce, zaběhla se asi po stopě zvěře v Rudníku. Okolí ztráty zná. K lidem i pejskům je přátelská. Voda ji nevadí, autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonie

Přihlášení: