Bonie

Datum ztráty 11.08.2015
Místo ztráty Český Krumlov, Horní Brána
Telefon 774981022
Odměna ANO
Jméno Bonie
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva bílá-zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bonie je 10 měsíců stará fenka křížence. Na své jméno slyší. Má velmi světlou srst, pouze na hřbetě je malinko tmavší. Nemá na sobě žádný obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná a právě hárá. Ztratila se 11.8. dopoledne - utekla ze zahrady. Má velké stojící uši. Pod levým okem má po zánětu černou čárku v srsti, jak jí z oka tekl hnis. Prosíme o pomoc a jakékoli info. !!!!STOPA!!!! 13.8 mi volal pán, že se Bonie potuluje u nich ve vodáckém kempu ve Spolí. Když jsem tam přijela tak mi zaměstnanci řekli, že nechali neznámé lidi (mladý pár), aby si ji odvezli. Nevzali si na ně ani kontakt a nikdo nic nevěděl. Tudíž Bonie může být kdekoli :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonie

Přihlášení: