Bondy ze Štámmfestu

Datum ztráty 06.10.2014
Místo ztráty Dvůr Králové nad Labem, Dobrovského 342
Telefon 603825775
Odměna ANO
Jméno Bondy ze Štámmfestu
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Ruský Toy teriér
Věk 7 let
Barva sobolí rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bondy je 7 let starý pejsek, plemeno Ruský Toy Teriér. Barva srsti je sobolí (rezavá). Váží 4 kg. Je to čistokrevné plemeno Ruského Toy, s papíry a známkou, pouze vyřazen z chovu kvůli bílým skvrnám na náprsence. Majitel je na vozíku a pes je asistenční, zároveň i společník. V pondělí 6.10.2014 v 11:45 pustil majitel psa na zahradu, odkud utekl na ulici kde ho měl podle určitých svědků jakýsi muž nalákat na párek, naložit do auta a odvézt neznámo kam. Bondy je čipovaný č.972000000497890 . Kastrovaný, ani tetovaný není. Na sobě měl šedý obojek proti klíšťatům a červený kožený obojek se známkou Dvora Králové nad Labem. Pejsek se bojí lidí, ostatní pejsky snáší, ale fenky více. Fyzicky je aktivní, vodu rád nemá. Je zvyklý jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bondy ze Štámmfestu

Přihlášení: