Bon

Datum ztráty 27.05.2014
Místo ztráty Hulín, Záhlinice145
Telefon 732949801
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bon
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Německý ovčák
Věk 1rok 7měsíců
Barva černo hnědo bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Náš pejsek se jmenuje Bony a je rok a sedm měsíců starý. Je to Německý ovčák křížený s kolií. Je černo,hnědé barvy, avšak pod krkem a packy má bílé. Tak jako každé ráno jsem ho nechala vyběhat ve vedlejším parku, dala mu nažrat a asi v 10h jsem ho šla zavřít na své místo,s tím že tak za hodinu se půjdeme vyběhat na dlouhou procházku. Neuplinulo 20min, začli střílet nejspíš myslivc i- pes štěkal. Za chvíli nato začlo hřmít, šla jsem za ním - vím žese bojí, pejsek už tam bohužel nebyl. Na sobě měl řetízkový obojek s očkovací známkou. Není čipovaný, tetovaný, ani vykastrovaný. K lidem je velice přátelský!! Na ostatní pejsky štěká a moc k nim kamarádský není. Miluje vodu, je to plavec. Je velice pohybově aktivní. Okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bon

Přihlášení: