Bolt

Datum ztráty 03.04.2020
Místo ztráty Pustějov, 101
Telefon 774081086
Odměna ANO
Jméno Bolt
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Jezevčík
Věk 7 let
Barva černý s hnědým pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bolt je 7 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 10 kg. Má antiparazitní obojek a čip. Není kastrovaný. Jedná se o hladkosrstého jezevčíka, barvy černý s hnědým pálením. Velikosti standard. Ztratil se nám v Poodří, 3.4.2020 v odpoledních hodinách. Podél trati směrem na Studénku. Patrně natrefil na čerstvé pobytové stopy zvěře a vydal se po nich. Soudím tak, podle vysokého hlášení. Jedná se o psa používaného v myslivecké praxi. Je velmi přátelský a není nikterak agresivní k lidem. Má pro nás opravdu velkou cenu. Je to prostě plnohodnotný člen naší rodiny. Za jakékoli informace předem děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bolt

Přihlášení: