Bohouš a Dan

Datum ztráty 19.10.2016
Místo ztráty Štěpánov, Liboš 72
Telefon 604718104
Odměna ANO
Jméno Bohouš a Dan
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky a 8 let
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bohouš je kříženec bernardýna s labradorem. Je starý 2 roky. Na své jméno slyší. Obojek na sobě mít nejspíš nebude. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Je velmi přátelský, mazlivý kamarádský a přítulný. Ztratil se ze dvora, kdy se mu podařilo otevřít kliku u vrat a přesto, že jej stále všude hledáme - nedaří se to. Mohl by se pohybovat ve společnosti psa husky jménem Dan, který utekl s ním. Dan je 8 let starý pes, také velmi přátelský až rozmazlený. Na své jméno slyší. Obojek nejspíš také nebude mít. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Tito psi jsou od postižených dětí. Takže velmi přátelští.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bohouš a Dan

Přihlášení: