body

Datum ztráty 04.05.2015
Místo ztráty bavory, bavory88
Telefon 604859245
Odměna 3.000,- Kč
Jméno body
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 3.5 Roku
Barva Bílá + hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhl se s jiným psem o třech packách. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Váží cca 7 Kg. V minulosti utíkal pravidelně, vždy se rychle našel. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. V jídle vybíravý není. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Zimu nemá rád! Telefon 604859245

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se body

Přihlášení: