Bobík

Datum ztráty 16.08.2015
Místo ztráty Praha Jarov, V Zahrádkách 2028/6
Telefon 777005353
Jméno Bobík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk 1 rok
Barva Šedo bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jmenuje se Bobík, není zcela ochočený, na člověka si sedne pouze když vidí jídlo, je dost plachý. Slyší na své jméno a na pískání skákal pes. Sám své jméno umí vyslovit a i zapískat skákal pes. Na levé noze má zelený kroužek (CZ81****). Nejraději ukusoval mému synovi rohlík a miluje slunečnicová semínka. Uletěl nám 16.8. z bytu ventilačkou v okně, nějakou dobu lítal nad panelákem a poté se nám ztratil. včera 18.8. nám volal pán a Bobíka jsme viděli létat v ul. Habrová na Praze 3, poté se nám opět ztratil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bobík

Přihlášení: