Bobeš

Datum ztráty 16.06.2014
Místo ztráty Sadská, U Růži 0125
Telefon 608608139
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Bobeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Britská kočka 
Věk 1 rok a devět měsíců
Barva šedobéžová - lila
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek se narodil 21.9.2012 v Uničově. Jmenuje se Bobeš a je to britská rasa šedobéžové barvy tzv. lila. Ztratil se z ulice U Růži v Sadské u Nymburka 16.6. a pravděpodobně se zaběhl tím, že nad náš domeček se přesunul vrtulník z nedalekého cvičení zřejmě vojáků, kteří spouštěli cvičně lidi po laně do od nás cca 100m vzdáleného jezera. Máme koček víc, různé nalezence a dva britské stejně staré, kteří spolu vyrůstali a teď ten druhý ho hledá a brečí po něm. My jsme , bohužel, byli v té době na dovolené. Povahově je opatrný, ale není agresivní. Nemá na sobě žádný obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. Nikdy nezmizel. Kastrovaný je. Okolí z místa ztráty zná, ale jen nejuzší. Je spíše línější, gaučák, má rád svůj klid. Sám by do vody nešel. Zdravotní vynikající. Tel.: 774246222 osobní, pro hledání 608608139.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bobeš

Přihlášení: