Bobeš

Datum ztráty 08.02.2014
Místo ztráty Třeboň, Branná
Telefon 723269149
Jméno Bobeš
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Jezevčík
Věk 3 roky
Barva Černá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se v sobotu 8.2. odpoledne v lese asi 4 km od Třeboně mezi obcemi Branná a Domanín. Jmenuje se Bobeš. Plemeno dlouhosrstý Jezevčík, pohlaví samec. Barva černo-hnědá. Stáří 3 roky. Není agresivní, ale trochu nedůvěřivý, spíše samotář. Dlouhosrstý jezevčík , celý černý jen hnědé tlapky a spodní část čenichu. Je hodný, ale na povely reaguje jen pokud chce. Na procházce poblíž lesa zachytil stopu zvěře a utekl. Měl kožený, hnědý obojek bez známky. Bohužel čip ani tetování nemá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bobeš

Přihlášení: