Bobeš

Datum ztráty 01.12.2014
Místo ztráty Chlumec hotel Bonaparte, Hlavní 390
Telefon 774934904.
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bobeš
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 5-7let
Barva zrzavý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bobeš je 5-7 let starý kocourek rezavé barvy. Je veliký, mohutný - 6 kg. Ale těžko říct jak vypadá teď, když je 16 dní pryč. Není čipovaný, tetovaný, ani nemá žádný obojek. Je kastrovaný. Ztratil se 1.12. na parkovišti u hotelu, kde žil. Okolí ztráty zná, nikdy dříve se neztratil. Byl rád středem pozornosti, rád se seznamoval s lidmi, byl důvěřivý a rád jezdil autem. Uměl si do něj naskočit. Je možné, že ho někdo naložil a odvezl. Ostatní kočky snáší velice dobře. Je zvyklý žít venku. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bobeš

Přihlášení: