Blueberry

Datum ztráty 23.12.2013
Místo ztráty Vinohrady, Polská 14
Telefon 608258750
Jméno Blueberry
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4,5
Barva Černá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stratu kocourka som zistlia až 24.12. ráno.Jediná možnosť úniku bola 23.12. večer, cca po 21 hod.,kedy som šla von vyniesť smeti.Nevšimla som si, žeby bol prekĺzol pomedzi dvere.NIkdy nemal tendencie unikať z bytu,je to pre mňa teda nevysvetliteľné.Nezažíval žiadnu stresovú situáciu.Je hrozne plachý,bojí sa,a špeciálne chlapov.Obávam sa,že sedí niekde vystresovaný,zalezený a v prípade stresu nereaguje ani na meno, nemňouká,je ticho.Je celý čierny,štíhly,cca 5 kg,dlhé nohy,jemne šilhá,nečípovaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Blueberry

Přihlášení: