nevíme

Datum ztráty 12.09.2018
Místo ztráty Liberec, Ruprechtice-Sokolovská, Konopná
Telefon 736277545
Jméno nevíme
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Moc prosíme o pomoc. Tato kočička k nám začala chodit na zahradu v Ruprechticích, hodně jsme ji krmili a hráli si s ní. Nejsme si jisti ani jestli je to kočička či kocourek, je to hlavně ještě menší kotě, proto se bojíme začínající zimy. Chceme jen nějaké informace o ní a že se nemusíme bát. Možná byla jen nějakých sousedů a ti ji třeba už ted nechali, právě kvůli zimě, doma, nevíme. Nechceme nikomu přebírat kočičku, jen bychom chtěli vědět, že je v pořádku. Případně se o ni rádi postaráme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se nevíme

Přihlášení: