Blesk

Datum ztráty 24.02.2015
Místo ztráty Rohovka, 28
Telefon 731119275
Odměna ANO
Jméno Blesk
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Blesk je pět let starý kříženec bígla a loveckého teriéra. Na jméno slyší a reaguje. Je mírumilovný, přátelský a hodný. Důvěřuje lidem. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Váží cca do 20 Kg. Hledali jsme ho všude po okolí, ale bohužel bez výsledku. Nikdo ho neviděl. Doufáme, že se najde, a že bude v pořádku. Čip, ani tetování nemá. Na sobě nemá žádný obojek. Má jizvu přes čumák. Nevrátil se ze své samostatné procházky. Chronický útěkář to určitě není! Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdy autem se nebojí, sám by si i nastoupil. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý docela je, zimu mu větší problémy nedělá... Telefon 731119275

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Blesk

Přihlášení: