Blek

Datum ztráty 29.04.2015
Místo ztráty Kuřim, Pod Slavičkou 1521
Telefon 604812080
Odměna ANO
Jméno Blek
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Labradorský retriever
Věk 8 let
Barva černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Blek je 8 let starý pes, plemeno Labradorský retriever, samec, černé barvy. Váží cca 40 kg. Má čip č- 972000000701843. Vyběhl z otevřené brány v Kuřimi - Podlesí (Brno-venkov), stalo se to 29.4.15. Je zašedivělý kolem čumáku, má červeno-šedý obojek a bílý obojek proti klíšťatům. Je kastrovaný, přítulný a sní cokoliv. Cizích lidí se nebojí, ostatní pejsky snáší dobře. Tetování nemá. V minulosti utekl, ale vždy se hned vrátil, okolí ztráty zná. Je zvyklý cestovat v autě. Vodu má rád, je to plavec. Fyzicky je aktivní, ale moc neběhá. Telefon 604812080

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Blek

Přihlášení: