Blade

Datum ztráty 01.12.2015
Místo ztráty Praha 8 - Troja,
Telefon 792466891
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Blade
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 4-5 let
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Blade je 4-5 let starý americký staford. Na své jméno slyší. Neměl obojek ani čip. Utekl z útulku v Praze-Troji při venčení. Má rád děti i ostatní psy. Dobry den, jsem zoufala. Touto cestou hledam sveho pejska, uz druhy rok bezvysledne. Objela jsem utulky a nic. Jsem nestastna, protoze to byl synuv partak, vyrustali spolu a syn se z toho nemuze dostat, porad Blejda vola ze spani, hleda ho, place. Mame ho radi, hledame ho, nepolevujeme, ale ztracime nadeji. Prosim, odmenu klidne navysim, pokud budu vedet, kde nas milacek je dekuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Blade

Přihlášení: