Black

Datum ztráty 15.01.2015
Místo ztráty Kladno, Rozdělov
Telefon 732686465
Odměna ANO
Jméno Black
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Německý špic
Věk 8 let
Barva černá, bílá náprsenka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prosím, pomozte mi najít mého pejska. Je malý, černý, kříženec špice. Původní váha 10 kg. Je nedůvěřivý. Povahově je hodný a opatrný. Nikdo se ho nemusí bát. Žádný obojek na sobě neměl. Nemá čip, ani nemá tetování. Kolem čumáčku měl šedivou skvrnku. Má sestouplé jen jedno varle. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu moc v lásce nemá. V jídle vybíravý není. Zdravotní stav dobrý. Autobusem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu moc rád nemá. Odvezli mě v bezvědomí do nemocnice a od té doby jsem ho neviděla. Na příkaz jednoho "starostlivého pána" pro něho přijela policie, aby ho dala do útulku, jenže on jim utekl. tel na pí. Beranovou 737 874 751 Tel. na inzerenta 732 686 465

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Black

Přihlášení: