Bing

Datum ztráty 07.04.2021
Místo ztráty Nové Strašecí, Lomená
Telefon 774375887
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Bing
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Bílo-mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bing je 8 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čip, ještě není kastrovaný a váží asi 3 kg. Je velice mazlivý a přítulný, nechal se mazlit i od kolemjdoucích. Toulal se většinou 4 dny a vždy se vrátil domů. Máme podezření na dvě holčičky, které za ním chodili k nám před barák a krmili ho, ale vždy jak nás viděli tak vždy utekli. Také jsme je jednou načapali jak ho nesou pryč, pak nás zahlédli, že je vidíme, tak ho pustili a začali utíkat a takhle snad skoro měsíc, až se najednou nevrátil domů. Čeká tu na něj každý den malá dcerka, tak ho prosím pusťte domů, pokud ho máte :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bing

Přihlášení: