BIBI

Datum ztráty 23.02.2015
Místo ztráty Brno - (Městská část) Královo Pole, Košinova 42
Telefon 732284055
Odměna ANO
Jméno BIBI
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 1 rok a půl
Barva černá tygrovaná, bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, ztratila se nám kočička z rodinného domečku. V pondělí 23.2.2015 v ranních hodinách na ulici Košínova = Brno - (Městská část) Královo Pole. Popis kočičiky: Rasa Norská lesní, samice, barva: černá tygrovaná s bílou. Zadní ťapky má bílé - vypadá jak kdyby měla ponožky :-) Je vykastrovaná. Narozená 10.10.2013. Oficiální Jméno: Bibiana Belonie Joshua Tree, Cz. Říkáme ji BIBI... Na jméno slyší a reaguje. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca do 9 Kg. Povahově je flegmatická, relativně nedůvěřivá, ale zároveň je hodná. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Chronická útěkářka to vůbec není. Blízké okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilá alespoň trochu je... Kdyby ji někdo nalezl nebo vyděl dej te vedět na tel: 732284055 !!! ODMĚNA JISTÁ !!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BIBI

Přihlášení: