Bibi

Datum ztráty 21.08.2015
Místo ztráty ,
Telefon
Odměna ANO
Jméno Bibi
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 Roku
Barva celá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledá se drobnější mourovatá kočička jménem Bíba, je asi 1,5 roční, plachá, celá mourovatá, jen kolem tlamičky má bílé orámování. Je kastrovaná a má vyštípnuté pravé ucho do tvaru trojúhelníku. Pochází z útulku Felix z Prahy, má tudíž čip. Bude už hladová, možná se nechá nalákat na jídlo. Je strašně zvědavá a má ráda ostatní kočky a kocoury, s kterými se snaží skamarádit. Doma má 2 sestry, které ji hledají a naříkají . Musela se ztratit v pátek 21.8. kolem 21. hod, děkuji za pomoc a příp. info. Nemá na sobě žádný obojek. Tetování nemá. ČÍSLO ČIPU: Zatím není k dispozici.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bibi

Přihlášení: