BiBi

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Šluknov, Království 450
Telefon 777962979
Jméno BiBi
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
BiBi se ztratila 13.2. ve večerních hodinách ze zahrady v obci Šluknov na Děčínsku ! Bibi je kastrovaná kříženka jezevčíka, je střední velikosti, přátelská. Je možné, že odešla s turisty a ti jí odlákali dál od bydliště. Druhý pejsek majitelů zůstal doma. Povahově je společenská, vychovaná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 12 Kg. Má na sobě kožený, hnědý obojek - přímo na obojku je vyraženo jméno BIBI, jinak bez známky. Nemá čip, ani tetování. Chronická útěkářka to není. V okolí místa ztráty by se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Zimu zvládá v pořádku, otužilá je. Na břiše má bouličku po vyléčené kýle. Na hrudi má bílý flíček (cca 6 cm v průměru). Majitelé neztrácí naději při jejím hledání, prosíme o každé sdílení a pomoc při jejím nalezení, možná jí má u sebe doma právě Váš soused a neví, že se hledá. Telefon 777962979

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BiBi

Přihlášení: