Bíba

Datum ztráty 21.09.2014
Místo ztráty žďár nad sázavou, Tři Studně
Telefon 739240353
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Bíba
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Rhodézský ridgeback
Věk 8 let
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 21.09.2014 (stopy jsou z aktuální doby - Říjen), fenka Rhodéského Ridgebacka. Jménem Bíba, věk 8 let, má na sobě látkový, červený obojek (mohla ho již někde ztratit) se jménem (vyšito) bez známky. Tetování v uchu - číslo tetování: 4349. Postavou je drobná. Povahově je plachá - ale moc hodná, vůbec se jí nikdo nemusí bát, i když je to větší plemeno. Hnědá srst, poznávací znamení - obrácený pruh srsti na zádech. Okolí místa ztráty vůbec nezná. Váží cca 35 kg. Čip nemá. Nikdy se neztratila. Kastravaná je! Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Miluje piškoty. Zdravotní stav dobrý. Jezdit autem umí. POZOR! AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA !!! BÍBA BYLA VIDĚNA V OBLASTI CIKHÁJ A SVĚTNOV (okres Žďár n. S.) !! Může se pohybovat v dosti velké vzdálenosti, klidně v okruhu sta kilometrů, je velice fyzicky zdatná! Odměna 10.000 Kč. Tel: 739 240 353.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bíba

Přihlášení: