Bezzubka

Datum ztráty 29.07.2017
Místo ztráty Roudnice, Jestřabí v Krkonoších/Poniklá, Roudnice
Telefon 739664542
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Bezzubka
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 měsíce
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bezzubka je 4 měsíce staré kotě. Nemá obojek ani čip. Je to štíhlá černobílá kočka, náprsenku, část břicha, tlapky, chlupy v uších a uších a fousky má bílé. Má medové oči s modrou barvou kolem panenek. Je přítulná, krásná, čiperná a vydává legrační pisklavý zvuk, když loví mouchy. Ztratila se 29.7. od naší chalupy v Roudnici zatímco jsme byli na výletě. Vzdálenější sousedé ji viděli odcházet směrem na Poniklou s rodinou, která měla dětí. Bezzubka se držela vždy kolem chalupy, lidé ji museli nést část cesty.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bezzubka

Přihlášení: