Bezzubka

Datum ztráty 13.06.2016
Místo ztráty Klec, Klec 42
Telefon 602714695
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bezzubka
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bezzubka je skoro 2 roky starý kocour. Je kastrovaný. Nemá obojek ani čip. Byl mourovatý, krátkosrstý. Už téměř dva měsíce postrádáme našeho kocourka Bezzubku. Vždy od jara do podzimu trávil svůj čas na chatě s oplocenou zahradou, ze které občas odcházel, ale nikdy na delší dobu. Ve vedlejším baráku bydlí 7 kočiček a na naší zahradě jsou další dva kocouři, psi a všichni jsou v pořádku, jen ten náš zmizel. Od malého koťátka přiběhl na zamlaskání, chodil se mazlit, ale na chování moc nebyl, nevím, zda by důvěřoval cizím lidem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bezzubka

Přihlášení: