Betynka

Datum ztráty 06.12.2020
Místo ztráty Ostrava, Vrázova 1253/9
Telefon +420605473410
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Betynka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 11 let
Barva Mourovato-rezatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Betynka je 11 let stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. V neděli 6.12.2020 odešla naše kočička kolem 15 hod z domu a už se nevrátila - ul. Vrázova, naproti Ředitelství Vítkovic v Ostravě. Má zvláštní barvu - základ je mourovatá s rezavými fleky, kolem tlamy bílá, na zadní levé tlapce světlé chlupy, růžovočerné polštářky. Mazlivá, ale bojácná. Vždy se pohybovala v blízkém okolí domu - v okolních zahradách. Ráda se nechávala hladi, lezla do aut, i cizích. Prosíme sousedy, aby nahlédli do sklepů, garáží a kůlen, zda ji někde omylem nezavřeli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Betynka

Přihlášení: