Betyna

Datum ztráty 02.01.2016
Místo ztráty Koloveč, Koloveč
Telefon 732101511
Jméno Betyna
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Jezevčík
Věk 3-4 roky
Barva Hnědo-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Betyn je 3-4 roky stará fenka drsnosrstého jezevčíka. Má tmavou černohnědou srst. Na své jméno slyší. Váží 8,5 kg. Má na sobě reflexní obojek s telefonním číslem na majitele (607285180). Nemá čip, ale je tetovaná (80211). Není kastrovaná. Má vylomený levý špičák a na bohu je odřená od prasete. Ztratila se v sobotu 2.1. v okolí Kolovče - běžela při honu za prasetem a už se nevrátila, ani jsme ji nikde nenašli. Je přátelská. Pokud by ji někdo viděl nebo našel, ozvěte se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Betyna

Přihlášení: