Bety

Datum ztráty 28.02.2015
Místo ztráty Kněžice u Městce Králové, Chroustov 94
Telefon 602700068
Jméno Bety
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 5 měsícu
Barva hnědobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Betynka je 5 měsíců stará fenečka, kříženka staforda a pitbula. Je hnědo-bílá, uprostřed hlavy má hnědý flek a na bříšku také. Má prokouslé jedno ouško. Váží cca 10 kg. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Na sobě měla šedý textilní obojek, na kterém byly stopičky. Je domácí mazlíček, není zvyklá být venku. Je přítulná, s každým by odešla. Ostatní pejsky snáší dobře. Utekla 28.2.15 ze dvorku dírou v plotě se starší fenou ta se ale vrátila a Betynka bohužel ne. Stalo se to v Chroustově, Kněžice u MK. Jednou už takhle s druhou fenkou utekly, ale vrátily se. Okolí ztráty Bety nezná. Autem je zvyklá jezdit, naskočí si sama. Vodu moc nemusí. Fyzicky je aktivní. Moc děkuji za pomoc, chybí mi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bety

Přihlášení: