Betty

Datum ztráty 02.05.2019
Místo ztráty Most,
Telefon 724727039
Jméno Betty
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Německý ovčák
Věk 1,5 roku
Barva Béžovošedá,černé sedlo
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Okolnosti ztráty: Ve čtvrtek 2.5. cca v 8:00 jsme darovali páru z Rakovníka fenku německého ovčáka slyšící na jméno Betty,kvůli akutní situaci v rodině,nesepsali jsme smlouvu a domluvili se,že chceme informovat,jak se fenka má.Týden nekomunikovali a 6.5. jsme získali informaci,že jsou to překupníci a fenku prodali,údajně do Mostu,jako psa na hlídání (security),ale odmítají sdělit kam (objekt,firma) či komu. Policie není nápomocná.Situace u nás už je stabilní, chceme Betty zpět.Je čipovaná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Betty

Přihlášení: