Betty

Datum ztráty 27.12.2013
Místo ztráty Olomouc-Křelov, Ondříčková 13
Telefon 731361456
Jméno Betty
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Německý ovčák
Věk 8
Barva Stříbrná/šedivá, Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Omlouvám se ale jméno a věk nejsou pravdivý, neboť puberťačka pejska vyhodila a jelikož já ho hledám, tak neznám jeho info.. Možná jsem trefila správně barvu, jestliže někdo v okolí Křelova najde pejska NO , ihned se prosím ozvěte.. Nemá obojek, chodí za lidmi sama od sebe , ikdyž se trošku bojí. Fotka je z internetu, tak jak by mohla vypadat. Byla celkem dost hubená, odřená na zadní nožce. Ale nevím jestli tam ještě po týdnu něco bude. Týden se po ní pátrá. Na zádech byla šedá

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Betty

Přihlášení: