Betka

Datum ztráty 29.03.2015
Místo ztráty Praha 5, Slivenec
Telefon 777309529
Odměna ANO
Jméno Betka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 14 let
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Betka je 14 roků stará fenka, plemeno Anglický kokršpaněl. Je zlaté barvy, ale věkem už je šedivá. Je silnější postavy, váží cca 20 kg. Je čerstvě ostříhaná, téměř oholená. Má bulku ze strany na těle. Téměř neslyší. Měla na sobě šedivý obojek. Ztratila se 29.3.15 v Praze 5-Slivenec, ulice U Sportoviště. Je přátelská k lidem, ostatní pejsky také snáší dobře. Není čipovaná, ani tetovaná. Okolí ztráty zná trochu, nikdy dříve neutíkala. Voda ji nevadí, v autě je zvyklá jezdit a jezdí ráda. Fyzicky je na svůj věk aktivní. Poslední stopa : Betka se vydala směr Hlubočepy !!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Betka

Přihlášení: