Bessy

Datum ztráty 12.10.2014
Místo ztráty Dolní Jirčany, nevím
Telefon 606879955
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Bessy
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Jezevčík
Věk 11
Barva Divočák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bessy je 11 let stará fenečka, plemeno drsnosrstý jezevčík. Barva srsti - divočák. Váží 11 kg. Je kastrovaná - před pěti lety měla rakovinu mléčné žlázy. Má jizvu a chybí ji tři cecíky. Má artrózu přední packy. Ztratila se v neděli 12. 10. 2014 se u cihelny TONDACH v Dolních Jirčanech. Na obojku (černý kožený) má známku s telefonním číslem. Je lovecky vedená, má tetování – číslo v uchu č.66164. Není čipovaná. K lidem je velice přátelská, před každým si lehne a chce hladit. Ostatních psů se bojí. Okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bessy

Přihlášení: