Bessy

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Bor u Skutče, neznámá
Telefon 602390115
Odměna ANO
Jméno Bessy
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Border kolie
Věk 2 roky
Barva hnědo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 31.12.2014 kolem 13-14:00 u obce Bor u Skutče u lesa. Border kolie, hnědobílá, měla postroj, červený (tigrovaný), textilní obojek, s očkovací známkou. Je společenská, jedna půlka obličeje hnědá, druhá bílá. Je v terénu kde to nezná. Tetování nemá, ale má čip. Číslo čipu: 203098100330755. Váží cca 17 Kg. Utekla z procházky, asi zavětřil zvěř. Povahově je hodná, přítulná, milá. Miluje lidi a s ostatními psi nemá problém. Určitě by se nechala nalákat na pamlsek. Nikdy takto neutekla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Miluje vodu, plavat umí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sami si i nastoupí. Je docela otužilá. Je zvyklá na pobyt venku... Telefon 602 390 115

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bessy

Přihlášení: