Besinka

Datum ztráty 27.04.2015
Místo ztráty Praha 9 - Černý Most, Doležalova 1022
Telefon 603312418
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Besinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3,5 roku
Barva zlato černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Besinka je 3,5 roku stará fenka, plemeno jorkšírek. Je zlato černá a váží 5 kg. Má ocásek a pod krkem má bílé chloupky. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaná není. Obojek na sobě žádný neměla. Ztratila se 27.4.15 ve tři hodiny ráno při venčení. Odběhla od majitelky a zmizela. Nikdy dříve neutekla, je na své paničce velice závislá. Okolí ztráty zná. Stalo se to v Praze 9 - Doležalova ulice, Černý Most. K lidem je přátelská. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, umí plavat, ale dobrovolně by do vody nešla. Fyzicky je velice aktivní. V autě je zvyklá cestovat. Telefon 603312418

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Besinka

Přihlášení: