Beruška

Datum ztráty 31.07.2022
Místo ztráty Šimonovice-Minkovice, K Olympii 99
Telefon 778011964
Jméno Beruška
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Mourovatobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Beruška je 1 rok stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 4 kg. Nikdy dřív neopustila zahradu, ale je velmi přítulná, tak ji někdo mohl vylákat třeba přes plot. Od neděle ji mamka nemůže najít, vždy přiběhla se svojí partačkou, od které se nehnula, na zavolání a teď nic. Mamka i parťačka po ní pláčou. Její doma je v Šimonovicích v ulici K Olympii, Liberec. Pokud byste ji někdo viděl, či měl jakékoliv informace, dejte prosím vědět. Moc děkuji. PS foto je starší to byla menší.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Beruška

Přihlášení: