BERUŠKA

Datum ztráty 25.08.2017
Místo ztráty Slovensko, Považská Bystrica
Telefon 735041847
Odměna ANO
Jméno BERUŠKA
Pohlaví Samice
Kraj
Okres
Plemeno Kříženec
Věk cca 1-2 roky
Barva SVĚTLÁ DO ZLATOVA
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Po císařském řezu na veterinární ordinaci pb-vet Považská Bystrica, kterou nám zprostředkovala Veronika Hudcová na FB byla přdána na její popud Janě Útlé Lahutové z Považské Bystrice. Odtud měla být předána zpět do domova. V Pátek 25.8. ještě jednala s mojí manželkou Naděždou Mišurcovou Veronika Hudcová o podmínkách převozu. Ale v sobotu se s Útlou Lahutovou rozhodli ji předat osobám z blízkosti Lahutové bez našeho souhlasu. Přestali komunikovat. Hudcová je napojena na ÚTULEKJINAK, z.s.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BERUŠKA

Přihlášení: