Bertík

Datum ztráty 07.05.2016
Místo ztráty Úvaly, Kmochova 1415
Telefon 775012568
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bertík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 11 let
Barva plavá a šedočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bertík je 11 let starý jorkšírský teriér. Na své jméno slyší, váží 3 kg. V době ztráty na sobě měl červený obojek se jménem a telefonním číslem na majitele. Má čip (203098100278986). Není kastrovaný. Bertík, miluje lidi a děti. Umí aportovat a velice rád si hraje s míčkem. Na jídlo je vybíravý. Včera v 20:30 utekl z oplocené zahrady díky petardám, které trvaly cca 2 hodiny v různých intervalech. Hrozně se bojí nepříjemných zvuků a prudkých pohybů. Dříve byl zavřený v králičí kleci cca 5let ze kterého jsem ho zachránila.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík

Přihlášení: