Bertík

Datum ztráty 17.12.2014
Místo ztráty Květnice, Koniklecová 401
Telefon 603218589
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bertík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour Bertík se ztratil přes den dne 17.12. v Květnici. Je možné, že vlezl někomu do auta při vyhazování odpadků do kontejneru před naším domem. V našem autě i spal... Ten někdo ho mohl nechtěně odvézt tam, odkud netrefí zpět. Je čtyřletý, kastrovaný je, dobře živený, chybí mu horní špičák, má zimní srst, ale je pryč už moc dlouho a venku mrzne, už může být vyhublý... Může být v Sibřině, Stupicích, Dobročovicích, Kolodějích, Újezdu nad Lesy, Úvalech.. Letáky v okolí k nalezení nepomohly. Čipovaný, ani tetovaný není. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 5 Kg. Je zvyklý chodit ven, nevrátil se z pravidelné procházky. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý trochu je. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty by znát měl. V pohybu je klidnější, ale liný není. Vodě se vyhýbá. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý... Autem umí jezdit. Telefon 603218589

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík

Přihlášení: