Bertík

Datum ztráty 13.07.2017
Místo ztráty Praha 11, U Kunratického lesa 17
Telefon 725266508
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Bertík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva Stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bertík je 7 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek. Je čipovaný (941000014902005) a má tetování. Kastrovaný není a má dlouhý kupírovaný ocas! Bertík je extrémně roztomilý, velice hodný a přítulný, důvěřivý pejsek. Neutíká, nikdy se nezaběhl, byl stále u nohy. Poslušný na jednoduché příkazy ke mě, sedni, čekej. Jeho ztráta je nám záhadou, protože během jedné sekundy zmizel od mé osoby. Hledáme ho téměř nepřetržitě, ale kromě popelářů ho nikdo nikde neviděl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík

Přihlášení: