Bertík - Alexandr čínský

Datum ztráty 25.07.2016
Místo ztráty Havířov, Na Důlňáku 1
Telefon 777909080
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Bertík - Alexandr čínský
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Pták
Věk 2 roky
Barva Zelená
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bertík je Alexandr čínský. Je to cca 2 roky stará samička a je kroužkovaná, narodila se v roce 2014. Uletěla při pobytu na zahrádce. Ráda se mazlí, na ruku jde ráda, pokud máte ořech či piškot, přilétá, když se po předloktí poklepe a volá se ,,pojď Bertíku piškotek". V otevřeném prostoru nevíme. STOPA!!!! Bertík bývá viděn v oblasti Bludovice, na Sioně. Přesná specifikace místa: Na Sioně u rozestavěného domu. Jede se kolem sběrny přes křižovatku rovně a doprava přes mostek -autoservis Janoušek. Za mostkem jsou po levé straně ovce a první odbočka do prava pod kopcem k zahrádkám je tam dřevěná ohrada a větrolam tak sedává na té velké vrbě jak jsou dráty el.vedení. Marcela Weisserová Kovácsová V pátek večer volala paní, že Bertík bývá tam, majitelé ho i viděli, dnes se ho pokusí odchytit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík - Alexandr čínský

Přihlášení: