Bertík

Datum ztráty 28.07.2022
Místo ztráty Ledeč nad Sázavou, Marie Majerové 786
Telefon 770183201
Jméno Bertík
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Mourovatý,
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je zvyklý být v bytě, chodil každý den na hodinku pod bytovku ven, vždy se sám vrátil, je na nás jako na páníčky hrozně fixovány, všude s námi jezdil i chodil, nemá rád cizí lidi. Z ničeho nic zmizel.Má na krku šedý obojek proti blechám a klíšťatům a na něm modrou známku s kontakty na nás.Napadlo nás, že si ho třeba i někdo vzal a nechal ale to nevíme jistě.Spousta lidí si myslelo, že je nějaký šlechtěný ale není. Máme o něj velký strach a moc nám chybí, je to člen naší rodiny.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík

Přihlášení: