Bertík

Datum ztráty 16.01.2015
Místo ztráty Brno, Viniční 155
Telefon 775339000
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bertík
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá s šedým mourkem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hodný, mazlivý nebojácný kocourek. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Je kastrovaný. Slyší na jméno Bert, Bertík. Je starý 1 rok. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Na předních tlapkách má jakoby půlměsíce - jiné zbarvení, než je základní bílá. Váží cca 5 Kg. Nevrátil se ze své klasické vycházky. Nikdy před tím se nepohřešoval. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu si neužívá. Zimu nemá vyloženě rád. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku (v létě)... Odměna za nalezení či stopu vedoucí k jeho nalezení. Telefon 775339000

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bertík

Přihlášení: