Bert

Datum ztráty 14.03.2015
Místo ztráty Horní Malá Úpa, Pomezní Boudy
Telefon 702917360
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bert
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Kříženec
Věk 13
Barva béžová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bertík je 13 let starý pes, kříženec, který vypadá jako štěně labradora. Je béžový a váží cca 20 kg. Vypadá o hodně mladší, než mu ve skutečnosti je. Je štíhlý, atletické postavy. Na hrudníku má bílý flíček. Je hodný, ale plachý. Nalákat by se mohl nechat. Na krku má červený obojek se známkou Praha 10 - Strašnice. Je čipovaný - ale číslo zatím není k dispozici. Tetovaný, ani kastrovaný není. Ostatní pejsky snáší dobře. Ztratil se 14.3.15 v Horní Malé Úpě, Pomezní boudy. Byl tam na chalupě a utekl. Není to pejsek, který by často utíkal. Okolí ztráty zná. Fyzicky je na svůj věk velice aktivní. Voda mu nevadí. V autě je zvyklý jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bert

Přihlášení: