Bert

Datum ztráty 27.04.2017
Místo ztráty Praha 11 - Chodov, Hrabákova 1972
Telefon 607009721
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bert
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 6 let
Barva zlatavě pálená, modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Plachý pes, bojácný, nekouše, jen je nedůvěřivý. Máme ho dva měsíce z útulku. Plaší ho zvuky, křik. Při večerním venčení (23 hod) mě oslovil na ulici neznámý muž, pes se vylekal a vysmekl se mi i s vodítkem, které za ním poskakovalo a ještě více děsilo. Hned jsem běžela za zvukem poskakujícího vodítka, ale pes zmizel v přilehlém lesoparku - Kunratický les. Ještě v noci jsem ho hledala, nahlásila na městské policii, hledala i ráno po rozednění, ale marně. Pes není štěkavý, neozývá se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bert

Přihlášení: