Benji

Datum ztráty 22.12.2014
Místo ztráty Ostrov nad Oslavou, Ostrov nad Oslavou 61
Telefon 736457702
Jméno Benji
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Beagle
Věk 4 roky
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Benji je 4 roky starý pes, plemeno Beagle. Je to klasický tricolor. Váží cca 12 kg. Trpí epileptickými záchvaty. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Neměl na sobě žádný obojek. Ztratil se 22.12. v Ostrově nad Oslavou, proklouzl od domu a zmizel. Dříve občas utekl, ale vždy se ho hned podařilo najít. Zná pouze blízké okolí ztráty. Údajně byl viděn 2 dny před Silvestrem v okolí Březí nad Oslavou. Je společenský, aktivní, hravý. Lidí se nebojí, ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, ale není to plavec. Je zvyklý jezdit v autě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Benji

Přihlášení: