Benjamin

Datum ztráty 29.07.2020
Místo ztráty Frýdlant, Kodešova 752
Telefon 731005191
Odměna ANO
Jméno Benjamin
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva hnědý mourovatý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Benjamin je 8 let starý kocour. Váží cca 3 kg. Má zelený antiparazitní obojek. Čip nemá- Je vykastrovaný. Slyší na jméno Beny, Benýsku. Kulhá na pravou přední ťapku. Srst má dlouhou žíhanou, hnědo, černou a trochu šedivou a na bříšku kudrlinky. Oči má výrazně zelené, občas se zdají žluté. Každé ráno i večer čekal v kuchyni na krmeni, když nepřišel stačilo zaklepat lžící na jeho mističku a přiběhl. Ve středu 29. nepřišel a od toho dne o něm nic nevíme. Je velice přítulný, rád spí a jí. Bojí se aut, kvůli dávné nehodě (od té doby kulhá) ale lidí se nebojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Benjamin

Přihlášení: