Ben

Datum ztráty 16.11.2014
Místo ztráty Chotoviny, Na Zahrádkách 157
Telefon 774919753
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 2 měsíce
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V neděli 16.11. kolem poledne se nám ztratilo štěně ze zahrady, pravděpodobně bylo ukradeno. Máme ho doma přes týden, tak na jméno zatím moc neslyší. Nestihli jsme ho dát očipovat a neměl na sobě obojek. Na krku má bílé chloupky, jinak je celý černý. Moc prosíme o pomoc, jsme už zoufalí a nevíme kde hledat. Tetování také nemá. Váží cca 4 Kg. Povahou je důvěřivý, hodný, milý a přátelský. Na pamlsek by se určitě odchytit nechal. Nikdo se nemusí bát, je moc hodný. Kastrovaný není. Nikdy se ještě neztratil. Okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má hodně rád pohyb, ale také hodně prospí. Je zvyklý na suché granulky. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt hlavně doma... Telefon 774 919 753

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: