Ben

Datum ztráty 08.05.2015
Místo ztráty Lysolaje,
Telefon 603703129
Odměna ANO
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 let
Barva černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ben je cca 5 let starý kříženec labradora. Má černou barvu a bílou náprsenku. Váží 30kg. Na sobě má červený látkový obojek se štítkem, na kterém má své jméno a číslo na majitelku. Je čipovaný (203098100291605). Není kastrovaný. Ztratil se 8.5.2015 kolem 13. hodiny na poli mezi Lysolajemi a Horoměřicemi a Houslemi, kdy i s další fenkou utekli za zajícem. Fena se vrátila, ale Ben už ne. Je přátelský, přítulný, není agresivní. Je to naprosto vyrovnaný pes. Vodu má rád a rád plave. Miluje cestování autem. Je zvyklý na pobyt doma. Je aktivní. Nikdo se ho nemusí bát, přijde si pro pohlazení nebo si pohrát s Vašimi psy... PROSÍM ODCHYŤTE HO, NEŽ ZASE UTEČE!!! Telefon 603703129 AKTUÁLNÍ STOPA K BENOVI !!!!! Pes Benova popisu byl viděn včera (19.5.) kolem 16. hod mezi Roztokami a Úholičkami v lese. +++ !!! ČERSTVÁ STOPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ben viděn před 20 min (31.5.2015) v ulici Sichrovského Praha 6 Nebušice !!!!! Je zraněný a hodně hubený !!!! Prosíme o pomoc při hledání v lokalitě Nebušic !!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: